project-01project-02project-03

Proje Taşımacılığı

 

Konvansiyonel ve dökme sınıfına girmeyen, özel taşıma araç ve ekipmanları ile tecrübe gerektiren ve bir projenin parçası olan tüm yükler İlya Denizcilik Ltd.’ nin ilgi alanına girmektedir. Yükün ağırlığı, boyu, ölçülerinin büyüklüğü önemli değil, önemli olan taşıma işinin tüm halkalarında doğru, bilgili, tecrübeli ekip kullanmaktır. İlya Denizcilik Ltd. lojistik tedariğinin tüm halkalarında müşterilerinin ihtiyacı olan tüm desteği ve güveni sunmaktadır.

 

Kırkambar taşımacılık

 

Parsiyel yükler sözkonusu olduğunda ister bir parça, isterse bir gemiyi dolduracak boyutta yük olsun, müşterilere en doğru seçeneği sunmak  ve yükün güvenli bir zamanında ulaşımını sağlamak günümüzde olmazsa olmazdır.

 

Konteyner hatlarıyla taşınamayan tüm yükler için İlya Denizcilik Ltd. size uygun bir çalışma mutlaka yapacaktır.

 

Ağır yük ve Gabari dışı taşımacılık

 

Büyüklük ve ağırlık önemli olduğunda, özel ekipman gerektiğinde, yükleme ve tahliye limanlarında vinç bulunamadığında geminin yanaşacağı güvenli liman ve rıhtım sağlanması yükün taşıması için yeterli olmaktadır. Müşterinin yükün taşınmasını istemesi yeterlidir.

 

Askeri ve IMO- 1 taşıma

project-04project-05project-06project-07project-08project-09

İlya Denizcilik Ltd. IMO-1 sınıfı dahil tüm askeri ve sivil yüklerin deniz, hava ve kara yolları ile taşınmasında IMDG sertifikalı ve eğitimli personeli ile hizmet vermektedir.