Lojistik

Multimodal taşımacılık

 

İlya Denizcilik Ltd., deniz taşımacılığı alanında kiralama firması olarak kurulmuş, kısa süre sonrasında müşterilerden gelen talepler doğrultusunda kiralama hizmetinin yanı sıra birbirinden çok bağımsız görmediği acenteliği hizmetleri içerisine eklemiştir. Kapıdan kapıya yapılan taşımalarda Türkiye ‘nin stratejik ve coğrafi konumundan dolayı denizyolu ile gelen yükleri – özellikle proje malzemeleri - yine denizyolu veya karayolu ve demiryolu seçeneklerinden faydalanarak komşu ülkelere transit taşımasını gerçekleştirmektedir.

 

Transit Yük Taşımacılığı

 

Türkiye, jeopolitik durumu ve özellikle bölgede endüstriyel olarak gelişmekte olan ve enerji bloğunda bulunan ülkelere yakınlığı nedeniyle transit yük taşımacılığı için önemli bir merkezdir.

 

Türkiye üzerinden, Irak, İran, Suriye, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan ve Kazakistan’a veya bu ülkelerden olan ticaretlerde özellikle endüstriyel yük ve enerji projeleri taşımalarında İlya Denizcilik Ltd. müşterilerine doğru tedarikçilerle hizmet vermektedir.

 logistics-01logistics-07logistics-03

Depolama

 

İlya Denizcilik Ltd. müşterilerin tüm yükleri için gümrüklü veya gümrüksüz, açık veya kapalı alan ve depolama konularında doğru adreslerde hizmet vermektedir. Depo sahasına indirilecek transit yükler dahil özel vinç ve ekipman tedariği sağlamaktadır.

 

logistics-04logistics-05logistics-06